Yönetim Kurulumuz

our-board-of-directors.jpg

Biz bu yola çıkarken;

Önceliğimizi, her zaman tüm paydaşlarımıza değer katmak olarak belirledik.

Bizim için olmazsa olmazımız olan çalışanlarımız aslında yol arkadaşlarımızdır. Birlikte büyüyoruz ve gelişiyoruz. Teknik ve mesleki gelişimlerinin yanı sıra kişisel gelişimlerini de önemsiyor, Mercanlar Akademi çatısı altında özel eğitimlerle yetkinliklerini daha da artırmaya yönelik yoğun programlar ile katkı vermeye devam ediyoruz.

Bizi biz yapanın müşterilerimiz olduğunun farkındayız. Tecrübeli, konularında uzman kadrolarımız; tüm iletişim kanalları üzerinden müşterilerimizle olan iş birliğimizin her zaman uzun vadeli, kazan kazan ilkesine dayalı olduğunu bilir, saygı, sevgi, şeffaf ve güvene dayalı iletişimi benimseyerek yaklaşır.

Tedarikçilerimizin bizlere yüklediği sorumluluğun bilincindeyiz. Kalite anlayışının her zaman önde olduğu dünyaca ünlü onlarca markanın temsilcisi olarak aynı kalite zincirini devam ettirmek önceliklerimiz arasında gelmektedir.

Kamusal alana olan sorumluluğumuzu uluslararası standart ve normlara, mevzuata, yasalara uyumun bizim için zorunluluk değil gelişimin ve kurumsallaşmanın temeli olarak görüyoruz.

Dünyadaki dönüşüm ve değişimi yakından takip ediyoruz. Toplum ve doğa ile uyumlu bir şekilde geliştirdiğimiz çalışma modelleriyle geleceğe güvenle bakıyoruz.

“Mercanlar, Değer Katar”.